Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 
INZERCE

Partner projektu

Aries kompresní podkolenky Aries kompresní podkolenky Lioton 100 000

Poradna lékaře

Dagmar
Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat mám na levé noze velké povrchové žíly od kterých mi snad otéká kotník a nárt.Beru Godasal na arytmie a jiné léky na tlak atd. Nevím a ani mi nebylo řečeno od lékařů zda je to od srdce či odžil. Dá se něco dělat , aby mi neotékala noha a zda výkon, který by byl potřeba hradí pojišťovna. Jsem v důchodu a na velké operace bohužel nemám finanční prostředky. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, otok jedné nohy není způsoben poruchou funkce srdce. Problém otoky jedné nohy je určen pro cévního specialistu, který určí, jestli otok je cévního původu - žilní otok, lymfatický otok - nebo z jiné tkáně - sval, šlachy (zánět šlach). V případě, že máte viditelné křečové žíly, je pravděpodobné, že otok bude žilního původu. Operace křečových žil se prování klasickým způsobem, který se provádí ve státních zdravotnických zařízeních. Operace je hrazena pojišťovnou. Obraťte se tedy cestou cévního specialisty (doporučení) na nemocniční chirurgické oddělení, které výkony provádí. Nové metody jsou většinou prováděny mimo státní zařízení a nejsou hrazeny pojišťovnou. S pozdravem MUDr. Martin Weis

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobrý den...chtěl jsem poprosit o informace...ma kamarádka (28let) ma velké křečové žily v děloze.
Odpověď lékaře: Dobrý den, především je potřeba podstoupit ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší soutěž o bavlněné kompresivní podkolenky Avicenum 310.

Soutěžit
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Alergie, astma, senná rýma