Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Partner projektu

Punčochy Avicenum

Zdravotní punčochy Avicenum zajišťují prevenci proti vzniku křečových žil a podporují jejich léčbu, zlepšují krevní oběh, snižují únavu, bolesti a otékání nohou.

Rozdělení zdravotních punčoch Avicenum:

Každý výrobek řady Avicenum vyniká kosmetotextilní úpravou. Jedná se buď o antimikrobiální úpravu Sanitized® Silver s aktivními ionty stříbra nebo o úpravu Skintex® AHL proti těžkým bolavým nohám.

V kombinaci s odstupňovanou kompresí úpletu tyto úpravy umožňují vybrat si z jedinečných výrobků, které pomohou pacientům cítit se lépe a v dobré kondici, ať je jejich pracovní den jakkoliv dlouhý.

Všechny výrobky Avicenum jsou vyráběny z kvalitních materiálů - Nylonu 66, mikrovlákna a Lycry. Při výrobě je dbáno na vysokou kvalitu výrobků. Průběžně jsou měřeny tlaky v punčochovém zboží během výroby, všechny výrobky podléhají výstupní kontrole.

Výrobce se snaží vyhovět i připomínkám a požadavkům zákazníků. Je ve stálém kontaktu s odbornou veřejností (lékaři, výzkumné ústavy) i s pacienty.

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Mám křečove žily po mamce a ztěžke prace .Pan doktor mi podepsal léky Cíl kanál jelikož jsem ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, efekt Detralexu je hlavně v oblasti ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Polévka s vůní orientu: jak si připravit domácí Pho Bo