Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Punčochy Avicenum

Zdravotní punčochy Avicenum zajišťují prevenci proti vzniku křečových žil a podporují jejich léčbu, zlepšují krevní oběh, snižují únavu, bolesti a otékání nohou.

Rozdělení zdravotních punčoch Avicenum:

Každý výrobek řady Avicenum vyniká kosmetotextilní úpravou. Jedná se buď o antimikrobiální úpravu Sanitized® Silver s aktivními ionty stříbra nebo o úpravu Skintex® AHL proti těžkým bolavým nohám.

V kombinaci s odstupňovanou kompresí úpletu tyto úpravy umožňují vybrat si z jedinečných výrobků, které pomohou pacientům cítit se lépe a v dobré kondici, ať je jejich pracovní den jakkoliv dlouhý.

Všechny výrobky Avicenum jsou vyráběny z kvalitních materiálů - Nylonu 66, mikrovlákna a Lycry. Při výrobě je dbáno na vysokou kvalitu výrobků. Průběžně jsou měřeny tlaky v punčochovém zboží během výroby, všechny výrobky podléhají výstupní kontrole.

Výrobce se snaží vyhovět i připomínkám a požadavkům zákazníků. Je ve stálém kontaktu s odbornou veřejností (lékaři, výzkumné ústavy) i s pacienty.

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Arabské trhy aneb Skrytá rizika číhající na turisty