Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Avicenum Travel


Punčochové zboží nové generace. Punčochy, které samy pečují o Vaše zdraví.

Pocity těžkých nohou a jejich opuchání, to jsou typické obtíže spojené s dlouhým sezením bez pohybu. Zejména při dalekých cestách dochází ke zpomalení krevního oběhu v dolních končetinách a v důsledku k možnosti vzniku malých krevních sraženin, jež mohou v nejhorším případě vést až k plicní embolii. Kompresivní podkolenky AVICENUM TRAVEL nabízejí okamžité řešení takových problémů.

Vhodně odstupňovaným tlakem úpletu podkolenky nedají ochabnout žilním stěnám a účinně tak podporují krevní oběh v dolních končetinách. Jedinečný zdravotní lem zajišťuje, aby punčocha výborně padla a současně nohu nevhodně nezaškrtila. Celkový efekt umocňují speciální mikrokapsle, které průběžně uvolňují uklidňující příměsi:

  • grapefruitu
  • citrónu
  • mentolu
  • tymiánu
  • cypřiše
  • urey

Tedy látek, které se běžně v těchto případech používají v kosmetickém průmyslu.

Výtažky z kůry grapefruitu obnovují stárnoucí buňky pokožky. Citrónový extrakt dodá svěžest a vitalitu unaveným chodidlům. Mentol je známý svými osvěžujícími a chladícími účinky. Výtažky z tymiánu mají velice příjemnou vůni a zároveň pokožku jemně dezinfikují. Cypřiš zlepšuje krevní oběh a omezuje nadměrné pocení, urea hydratuje pokožku a má antimikrobiální účinky.

Mikrokapsle představují novou přidanou hodnotu pro Vaše oblečení. Takto ošetřené podkolenky jsou dermatologicky nezávadné a proto vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou.

Testováním bylo zjištěno, že i po 20 praních výrobek ještě stále obsahuje 50% aktivních mikrokapslí.

stáhni [PDF/601 kB]


Archiv materiálů

Kompresivní punčochy

Kompresivní punčochové zboží Avicenum.

Řada výrobků Avicenum

KALENDÁŘ AKCÍ


Archiv akcí
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Kam za teplem? Nejoblíbenější destinace českých cestovatelů