Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Ať je to v létě ten správný Relax!

Sdělení partnera

O prázdninách chceme všichni RELAXovat. A to nejen při sportu, ale i po něm a také občas i bez něho. Firma ARIES uvádí na trh nové kompresní podkolenky ROYAL BAY Relax.

Firma ARIES uvádí na trh nové kompresní podkolenky ROYAL BAY Relax. Obléknete je především po sportovním výkonu nebo při cestování. Podkolenky jsou vyrobeny z příjemné bio bavlny, a tak budou vaše nožky vitální a doslova jako v bavlnce.

Firma ARIES už je na trhu více než 20 let a můžete znát její punčochové výrobky v řadě Comfort nebo Medico. Zatímco řada Medico se zaměřuje na zdravotní kompresivní punčochy pro léčbu nebo prevenci křečových žil, řada Comfort je určená pro každodenní nošení, navíc však obsahuje zdravotní a kosmetické benefity.

Proč ROYAL BAY a proč komprese?

ROYAL BAY je nová značka na poli sportovních kompresních doplňků. Je určena všem aktivním sportovcům, kteří chtějí zvýšit svůj sportovní výkon a urychlit dobu regenerace po něm.

Komprese působí na lýtkovém svalu, kde zabraňuje otřesům, a předchází tak drobným poraněním lýtkového svalu. Zvyšuje cirkulaci krve a urychluje odplavování kyseliny mléčné ze svalu, která způsobuje svalovou bolest hlavně po výkonu. Doporučuje se tedy nechat si podkolenky i nějakou dobu po sportovním výkonu. Typicky jsou podkolenky určeny pro běžce, cyklisty, in-linisty a další sportovce.

Dopřejte svým nohám vitalitu a svěžest!

Novinkou značky jsou podkolenky ROYAL BAY Relax, které mají nižší kompresi než řady ROYAL BAY Classic a ROYAL BAY Neon. Natáhnete si je především po sprše po sportu nebo při cestování za svým oblíbeným sportem či na dovolenou. Ale nejenom tehdy.

Kompresní podkolenky zabraňují otokům nohou a také jejich únavě. Svým designem jsou velmi jednoduché, přesně tak, aby byly ideální pro každodenní civilní nošení.

Tak jako u ostatních řad ROYAL BAY obsahuje podkolenka tlumič otřesů v lýtkové části, na chodidle pak vzorek pneumatiky, který zajišťuje jednak větrání chodidla a jednak chodidlo jemně masíruje.

Jak již bylo řečeno v úvodu, podkolenky jsou vyrobeny z bio bavlny, a tak se velmi příjemně nosí. Antimikrobiální úprava v podobě iontů stříbra už je u všech produktů firmy ARIES samozřejmostí. Dostupné jsou v bílé a černé barvě.

Dopřejte Relax svým nožkám nejenom v létě, ale po celý rok!

www.royalbay.eu

 

Dále čtěte

Kompresivní punčochy: Co o nich (ne)víte

Kompresivní punčochy: Co o nich (ne)víte

To, že nošení těchto „návleků“ prospívá křečovým žilám, se ví už dlouho. I tak ale lidé stále kladou svým lékařům otázky, ze kterých vyplývá, že si jejich užitím nejsou tak docela jistí. Nabízíme vám odpovědi na ty nejčastější dotazy.

čti více
 
Tabák ničí žíly, nekuřte!

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Kouření zvyšuje nejen riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Škodlivé chemické látky v cigaretovém kouři ovlivňují také všechny cévy v těle, čímž vzniká riziko krevních sraženin v žilách.

čti více
 
Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky