Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyběhněte do podzimní sezóny v nových barvách!

Sdělení partnera

23.8.2013

Firma ARIES uvádí na trh nové sportovní kompresní podkolenky ROYAL BAY Neon v zářivých barvách oranžové, fialové a modré. Doplňují tak neonově růžovou, žlutou a zelenou, které jsou již v prodeji.

Proč ROYAL BAY a proč komprese?

ROYAL BAY je nová dynamická značka na poli sportovních kompresních doplňků.

Je určena všem aktivním sportovcům a sportovkyním, kteří chtějí zvýšit svůj sportovní výkon a urychlit dobu regenerace po něm.

Komprese působí na lýtkovém svalu, kde zabraňuje otřesům, a předchází tak jeho drobným poraněním. Zvyšuje cirkulaci krve a urychluje odplavování nahromaděných toxinů a kyseliny mléčné ze svalu, která způsobuje svalovou bolest hlavně po výkonu.

Doporučuje se tedy nechat si podkolenky i nějakou dobu po sportovním výkonu. Typicky jsou podkolenky určeny pro běžce, cyklisty, in-linisty a další sportovce.

Značka ROYAL BAY obsahuje již 3 produktové řady, ze kterých můžete vybírat: Classic, Neon a Relax

Zvyšte si svůj sportovní výkon a urychlete dobu regenerace po něm!

Podkolenky ROYAL BAY Neon a Classic jsou sportovní kompresní podkolenky a návleky určeny především na samotný výkon. Na trénink i na závody. Podkolenky jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které je jedním z nejpříjemnějších umělých materiálů používaných pro kompresi, který navíc odvádí vlhkost směrem od těla.

Na chodidle jsou opatřeny vzorkem pneumatiky, který poskytuje jemnou masáž a také lépe odvádí vlhkost od chodidla. Obsahují tlumič otřesů i ochranu Achillovy paty před oděrem z bot. Celé podkolenky jsou antimikrobiálně upraveny pomocí iontů stříbra. Řada Neon pak krom zářivých barev dále nabízí reflexní prvky, které jsou ochranným prvkem hlavně při sportu v šeru nebo tmě.

Více informací na www.royalbay.eu

Pokud byste chtěli podkolenky vyzkoušet, v sobotu 24.8.2013 bude stánek ROYAL BAY na běžeckých závodech RunTour v Olomouci, kde si podkolenky můžete zakoupit ve speciálním cenovém balíčku: ROYAL BAY Relax a ROYAL BAY Neon za výhodných 1280-Kč. Ušetřit „pětistovku“ se přeci vyplatí. Těšíme se na Vás i 14.9.2013 v Brně a 5.10.2013 v Praze!

 

Dále čtěte

Kompresivní punčochy: Co o nich (ne)víte

Kompresivní punčochy: Co o nich (ne)víte

To, že nošení těchto „návleků“ prospívá křečovým žilám, se ví už dlouho. I tak ale lidé stále kladou svým lékařům otázky, ze kterých vyplývá, že si jejich užitím nejsou tak docela jistí. Nabízíme vám odpovědi na ty nejčastější dotazy.

čti více
 
Tabák ničí žíly, nekuřte!

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Kouření zvyšuje nejen riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Škodlivé chemické látky v cigaretovém kouři ovlivňují také všechny cévy v těle, čímž vzniká riziko krevních sraženin v žilách.

čti více
 
Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky