Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Diamantová podprsenka za 60milionů korun a svůdné nohy modelek oblečené do stříbra

Sdělení partnera

Již 12. března 2012 ve 20 hod vypukne v Hotelu Hilton Prague dlouho očekávaná módní show TOP SECRET 2012. Jako vyvrcholení celého večera diváci uvidí nejen diamantovou podprsenku v hodnotě 60 milionů korun, ale také svůdné modely spodního prádla Werso doplněné českými punčochami Aries se švýcarským stříbrem!

Sněhobílá podprsenka nádherného tvaru bude doslova poseta stovkami diamantů a dalších drahých kamenů zasazených v bílém zlatě. Hodnota drahých kamenů, kterými je podprsenka posázena, je přes 60 milionů korun! Zruční zlatníci z dílny Cabrha diamonds s ní však budou mít do samotné přehlídky TOP SECRET 2012, která se koná 12. 3., ještě mnoho práce. Všechny kameny, které na tento malý kousek prádla zbývá použít, však již předvedli za asistence přísné ochranky novinářům.

Nikol Moravcová a modelka Maria Zelinová, která bude Diamant Bra na Top Secret 2012 předvádět.

Kromě tohoto diamantového skvostu letos módní show TOP SECRET představí české značky - provokativní kolekci spodního prádla české značky WERSO, desítky nádherných modelů budou doplňovat módní i zdravotní punčochy české značky ARIES.

Modelka Tereza Budková a její model „Rusko“

Společnost Aries chce na přehlídce deklarovat, že i zdravotní punčochy mohou být krásné, proto pro modelky na molu poskytla samodržící punčochy Avicenum 70 – zdravotní punčochy s preventivním účinkem proti vzniku křečových žil – a to ve standardních i na míru připravených barvách. Kromě zmíněné značky budou předváděné modely doplněny také půvabnými punčochami TIMONY, MEGGY či MONDY STAR. Všechny vyjmenované řady jsou obohaceny o švýcarské antibakteriální stříbro Sanitized® - deklarují tedy, že i módní punčochy mohou být zdraví prospěšné. Účinky iontů stříbra Sanitized® totiž působí nejen antibakteriálně, ale i proti nepříjemným pachům. Všechny modely samodržících punčoch jsou doplněny elegantní krajkou, které jim dodávají na exkluzivitě.

Již po šesté bude TOP SECRET moderovat Leoš Mareš. Tématem letošního TOP SECRET bude KARNEVAL ve všech jeho podobách. Od šamanských rituálů rozpálené Afriky, přes tajemné masky v Benátkách až po japonské lampionové průvody i německý expresionismus. Monumentální scénu a téměř 20m dlouhé molo doplní ohromná projekce a spousty světel a další techniky.

Exkluzivním hudebním hostem TOP SECRET 2012 bude KOSHEEN DJ´s v čele se zpěvačkou Sian Evans, kterou české publikum miluje.

TOP SECRET 2012 bude tedy nejen přehlídkou opravdového luxusu a ženské krásy, ale také skvělým audiovizuálním zážitkem.

Předprodej vstupenek v síti TICKETPRO v cenách již od 1100 Kč.

Foto: Aries, JVS Group

 

Dále čtěte

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 
Kompresivní punčochy: Aby se vám dobře nosily

Kompresivní punčochy: Aby se vám dobře nosily

Nejvíce se o nich mluví v souvislosti s křečovými žilami, ovšem jejich nošení už rozhodně není žádná ostuda. Na výběr je totiž spousta módních variant, které dokážou na nohách vypadat přitažlivě.

čti více
 
Osm tipů pro boj s křečovými žílami

Osm tipů pro boj s křečovými žílami

Křečové žíly i mikrovarixy (metličky) trápí téměř každou druhou ženu, a ačkoli nepřinášejí žádné větší zdravotní problémy, mohou být vadou na kráse kvůli své nevzhlednosti. Co všechno můžete udělat pro to, aby se vaše nohy cítily lépe?

čti více
 

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky