Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Na lehké noze ve funkčních podkolenkách!

Trápí Vás žilní nedostatečnost, lymfatické potíže či otoky nohou? Nohy nás doslova a do písmene vedou celým životem, měli bychom se tedy o jejich dobrou kondici dobře starat a věnovat jim dostatečnou péči. Český výrobce Aries přichází na trh s novinkou ve svém sortimentu, vedle sortimentu kompresivních výrobků Avicenum 360 a ponožek pro diabetiky Avicenum DiaFit, představuje bavlněné kompresivní podkolenky Avicenum 310.

Tyto podkolenky jsou skvělým pomocníkem při léčbě výše uvedených potíží, jsou ale také vhodné pro sportování, obzvláště pro běh či cyklistiku. Při sportovním výkonu mohou kompresivní podkolenky snížit únavu zmenšením otřesů při běhu a zmenšením pozátěžových otoků. Zlepšení prokrvení a s tím související zásobení kyslíkem je dalším z benefitů při použití při sportu. Velmi vyhledávaným zbožím jsou podkolenky u zdravotního personálu, kadeřnic, prodavaček, barmanek a jiných profesí, kde jsou lidé nuceni trávit většinu pracovní doby na nohou. Nesmíme opomenout ani cestování, kde Avicenum 310 působí jako účinná prevence vzniku cestovní trombózy při dlouhých letech či cestách. Mnohočetné využití dělá z podkolenek Avicenum 310 multifunkční výrobek, který si díky unisexovému žebrovanému designu získá oblibu jak u žen, tak u mužů.

Avicenum 310 jsou obohaceny o ionty antimikrobiálního stříbra Sanitized® Silver (švýcarská formulka), díky kterým se zabraňuje množení mikroorganismů a vzniku nepříjemných pachů. Speciální, rovněž švýcarská, úprava DeoSoft navíc zabezpečuje odvod potu od těla, proto Vaše nohy budou stále v suchu. Pro výrobu této novinky se používá 100% BIO bavlna, která je šetrnější k citlivé pokožce a je jemnější na omak. Věříme, že Avicenum 310 se stanou i Vaší oblíbenou volbou!

Orientační cena 250 Kč. V prodeji od září 2012. Pro více informací se obracejte na bezplatnou telefonní linku 800 111 595 nebo na www.aries.eu.

Tuto báječnou novinku nyní můžete získat v naší soutěži! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Chci soutěžit

 

Dále čtěte

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Kouření zvyšuje nejen riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Škodlivé chemické látky v cigaretovém kouři ovlivňují také všechny cévy v těle, čímž vzniká riziko krevních sraženin v žilách.

čti více
 
Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 
Bércový ekzém vyžaduje komplexní léčbu

Bércový ekzém vyžaduje komplexní léčbu

Jde totiž o chronický zánět vnějších vrstev kůže, který se objevuje především v blízkosti křečových žil na dolních končetinách anebo kotnících.

čti více
 

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky