Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Na lehké noze ve funkčních podkolenkách!

Trápí Vás žilní nedostatečnost, lymfatické potíže či otoky nohou? Nohy nás doslova a do písmene vedou celým životem, měli bychom se tedy o jejich dobrou kondici dobře starat a věnovat jim dostatečnou péči. Český výrobce Aries přichází na trh s novinkou ve svém sortimentu, vedle sortimentu kompresivních výrobků Avicenum 360 a ponožek pro diabetiky Avicenum DiaFit, představuje bavlněné kompresivní podkolenky Avicenum 310.

Tyto podkolenky jsou skvělým pomocníkem při léčbě výše uvedených potíží, jsou ale také vhodné pro sportování, obzvláště pro běh či cyklistiku. Při sportovním výkonu mohou kompresivní podkolenky snížit únavu zmenšením otřesů při běhu a zmenšením pozátěžových otoků. Zlepšení prokrvení a s tím související zásobení kyslíkem je dalším z benefitů při použití při sportu. Velmi vyhledávaným zbožím jsou podkolenky u zdravotního personálu, kadeřnic, prodavaček, barmanek a jiných profesí, kde jsou lidé nuceni trávit většinu pracovní doby na nohou. Nesmíme opomenout ani cestování, kde Avicenum 310 působí jako účinná prevence vzniku cestovní trombózy při dlouhých letech či cestách. Mnohočetné využití dělá z podkolenek Avicenum 310 multifunkční výrobek, který si díky unisexovému žebrovanému designu získá oblibu jak u žen, tak u mužů.

Avicenum 310 jsou obohaceny o ionty antimikrobiálního stříbra Sanitized® Silver (švýcarská formulka), díky kterým se zabraňuje množení mikroorganismů a vzniku nepříjemných pachů. Speciální, rovněž švýcarská, úprava DeoSoft navíc zabezpečuje odvod potu od těla, proto Vaše nohy budou stále v suchu. Pro výrobu této novinky se používá 100% BIO bavlna, která je šetrnější k citlivé pokožce a je jemnější na omak. Věříme, že Avicenum 310 se stanou i Vaší oblíbenou volbou!

Orientační cena 250 Kč. V prodeji od září 2012. Pro více informací se obracejte na bezplatnou telefonní linku 800 111 595 nebo na www.aries.eu.

Vyhrajte tuto báječnou novinky i Vy!

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Kompresivní podkolenky Avicenum 310, ve zvolené barvě a velikosti, čekají na 2 výherce.

Buďte první, kteří budou oblékat novinkové funkční podkolenky!

Soutěž probíhá od 22.8. do 30.9.2012.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky