Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Nová soutěž

Chcete prozářit ponuré zimní dny veselými a moderními barvami? Máme pro Vás ideální řešení – pohodlné punčochové kalhoty Mondy Star 60 v široké škále módních barev letošního podzimu a zimy. Zlatavé tóny, petrolejové, červené … nejen to jsou barvy, ze kterých můžete vybírat!

Móda se zdravotními benefity

Nejen, že budete v nových punčochách„in“, ale uděláte i něco pro své zdraví. Aries obohacuje punčocháče Mondy Star o švýcarské stříbro, které má antimikrobiální efekt. To jistě oceníte, obzvláště, musíte-li trávit celé dny v uzavřené obuvi.

Pohodlí, které nekouše

Punčochy Mondy Star jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které dodává výrobkům hebký vzhled. Navíc jsou velmi příjemné na omak. Už žádné punčocháče, které koušou, ode dneška můžete nechat své nohy hýčkat v prémiových materiálech, které působí na pokožku jako dotek pírka.

Aries, český výrobce kompresivního punčochového zboží Avicenum, Vám přináší soutěž o Punčochové kalhoty Mondy Star 60 v módních barvách letošního podzimu a zimy.

 

Dále čtěte

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 
Zvládněte předvánoční shon bez oteklých nohou

Zvládněte předvánoční shon bez oteklých nohou

Vánoce bývají obvykle pro všechny ženy zatěžkávací zkouškou, a to především pro jejich nohy. Postávání u sporáku či běhání po nákupech jim totiž moc nesvědčí. A co teprve, jste-li těhotná! Přinášíme proto několik tipů, jak prožít sváteční chvíle bez oteklých nohou. Těhotenství neznamená, že celou dobu vánočních příprav i Vánoce samotné strávíte ležením a nicneděláním.

čti více
 
Punčochy pro zdraví i krásu

Punčochy pro zdraví i krásu

Pokud vás trápí oteklé nohy nebo máte křečové žíly, pak vám lékař pravděpodobně doporučí, abyste nosila podpůrné (kompresivní) punčochy.

čti více
 

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Láká vás vyzkoušet vodní dýmku? Pak pozor nejen na infekce!