Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Nová soutěž

Chcete prozářit ponuré zimní dny veselými a moderními barvami? Máme pro Vás ideální řešení – pohodlné punčochové kalhoty Mondy Star 60 v široké škále módních barev letošního podzimu a zimy. Zlatavé tóny, petrolejové, červené … nejen to jsou barvy, ze kterých můžete vybírat!

Móda se zdravotními benefity

Nejen, že budete v nových punčochách„in“, ale uděláte i něco pro své zdraví. Aries obohacuje punčocháče Mondy Star o švýcarské stříbro, které má antimikrobiální efekt. To jistě oceníte, obzvláště, musíte-li trávit celé dny v uzavřené obuvi.

Pohodlí, které nekouše

Punčochy Mondy Star jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které dodává výrobkům hebký vzhled. Navíc jsou velmi příjemné na omak. Už žádné punčocháče, které koušou, ode dneška můžete nechat své nohy hýčkat v prémiových materiálech, které působí na pokožku jako dotek pírka.

Aries, český výrobce kompresivního punčochového zboží Avicenum, Vám přináší soutěž o Punčochové kalhoty Mondy Star 60 v módních barvách letošního podzimu a zimy.

 

Dále čtěte

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 
Zvládněte předvánoční shon bez oteklých nohou

Zvládněte předvánoční shon bez oteklých nohou

Vánoce bývají obvykle pro všechny ženy zatěžkávací zkouškou, a to především pro jejich nohy. Postávání u sporáku či běhání po nákupech jim totiž moc nesvědčí. A co teprve, jste-li těhotná! Přinášíme proto několik tipů, jak prožít sváteční chvíle bez oteklých nohou. Těhotenství neznamená, že celou dobu vánočních příprav i Vánoce samotné strávíte ležením a nicneděláním.

čti více
 
Punčochy pro zdraví i krásu

Punčochy pro zdraví i krásu

Pokud vás trápí oteklé nohy nebo máte křečové žíly, pak vám lékař pravděpodobně doporučí, abyste nosila podpůrné (kompresivní) punčochy.

čti více
 

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky