Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o punčochy v módních barvách

Chcete prozářit ponuré zimní dny veselými a moderními barvami? Máme pro Vás ideální řešení – pohodlné punčochové kalhoty Mondy Star 60 v široké škále módních barev letošního podzimu a zimy. Zlatavé tóny, petrolejové, červené … nejen to jsou barvy, ze kterých můžete vybírat!

Móda se zdravotními benefity

Nejen, že budete v nových punčochách„in“, ale uděláte i něco pro své zdraví. Aries obohacuje punčocháče Mondy Star o švýcarské stříbro, které má antimikrobiální efekt. To jistě oceníte, obzvláště, musíte-li trávit celé dny v uzavřené obuvi.

Pohodlí, které nekouše

Punčochy Mondy Star jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které dodává výrobkům hebký vzhled. Navíc jsou velmi příjemné na omak. Už žádné punčocháče, které koušou, ode dneška můžete nechat své nohy hýčkat v prémiových materiálech, které působí na pokožku jako dotek pírka.

Aries, český výrobce kompresivního punčochového zboží Avicenum, Vám přináší soutěž o Punčochové kalhoty Mondy Star 60 v módních barvách letošního podzimu a zimy.

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží Punčochové kalhoty Mondy Star 60 ve zvolené barvě a velikosti.

Soutěž probíhá od 5.12. do 26.12.2011.

 

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky