Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Soutěž o punčochy v módních barvách

Chcete prozářit ponuré zimní dny veselými a moderními barvami? Máme pro Vás ideální řešení – pohodlné punčochové kalhoty Mondy Star 60 v široké škále módních barev letošního podzimu a zimy. Zlatavé tóny, petrolejové, červené … nejen to jsou barvy, ze kterých můžete vybírat!

Móda se zdravotními benefity

Nejen, že budete v nových punčochách„in“, ale uděláte i něco pro své zdraví. Aries obohacuje punčocháče Mondy Star o švýcarské stříbro, které má antimikrobiální efekt. To jistě oceníte, obzvláště, musíte-li trávit celé dny v uzavřené obuvi.

Pohodlí, které nekouše

Punčochy Mondy Star jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které dodává výrobkům hebký vzhled. Navíc jsou velmi příjemné na omak. Už žádné punčocháče, které koušou, ode dneška můžete nechat své nohy hýčkat v prémiových materiálech, které působí na pokožku jako dotek pírka.

Aries, český výrobce kompresivního punčochového zboží Avicenum, Vám přináší soutěž o Punčochové kalhoty Mondy Star 60 v módních barvách letošního podzimu a zimy.

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží Punčochové kalhoty Mondy Star 60 ve zvolené barvě a velikosti.

Soutěž probíhá od 5.12. do 26.12.2011.

 

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Polévka s vůní orientu: jak si připravit domácí Pho Bo