Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Novinka pro pacienty s citlivou pokožkou

Sdělení partnera

Společnost Aries, tradiční výrobce zdravotních kompresivních punčoch, přichází na trh s novinkou! Svou rozsáhlou řadu výrobků Avicenum 360 rozšiřuje o nový typ výrobku. Nového sourozence dostává série Avicenum 360 Cotton, ve které přibydou stehenní punčochy s lemem a švýcarským stříbrem Sanitized® Silver.

Zdravotní punčochy Avicenum 360 Cotton s vysokým 60% podílem bavlny jsou vhodné zejména pro pacienty s citlivou pokožkou. Bavlna použitá pro výrobu je v kvalitě BIO, což zaručuje její šetrnost k citlivé pokožce, vyšší stupeň prodyšnosti, jemnější omak a delší trvanlivost výrobku. Nutno podotknout, že i přes vysoký obsah bavlny výrobek díky technologickému výrobnímu zpracování na noze výborně drží a nepovoluje. Dalšími komponenty materiálového složení jsou příjemné mikrovlákno (5 %) a dvojitě ovíjená Lycra® (35 %), která zvyšuje díky dvojímu ovinutí komfort nošení, neboť zabraňuje přímému styku elastanu s pokožkou.

Sanitized® Silver je špičková antimikrobiální úprava od renomované švýcarské společnosti Sanitized®. Vyniká svou stálostí, naprostou nezávadností a vysokou účinností. Pracuje na bázi iontů stříbra, které spolehlivě účinkují proti širokému spektru mikroorganismů.

Tato novinka se vyrábí ve variantě s lemem se silikonovými puntíky pro dobrou přilnavost k noze. Lem je také vyhledávanou variantou výrobku pacienty s velice citlivou pokožkou, ta reaguje na dotyk se rozloženými silikonovými puntíky lépe než silikonové pásky u varianty s krajkou. Aries se navíc může pochlubit nejširším lemem na trhu.

Pro správnou funkci výrobku je třeba správně zvolit velikost punčochy. K tomu Vám napomůže velikostní tabulka výrobce, ve které naleznete jednak body, v nichž je třeba končetinu změřit, ale také konkrétní obvodové a délkové rozměry.

Tento výrobek Aries vyvinul na přání pacientů s citlivou pokožkou a na přání pacientů mužů, kterým se tak rozšířila nabídka výrobků s jimi preferovaným lemem.

Stejně jako ostatní výrobky je výrobek na základě lékařského předpisu
  • kód VZP: 0161111
  • jednou za půl roku hrazen z prostředků zdravotního pojištění s doplatkem pacienta ve výši Kč 48,- .

Pro bližší informace se obracejte na bezplatnou zákaznickou linku 800 111 595 nebo využijte email: info@aries.eu.

 

Dále čtěte

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Kouření zvyšuje nejen riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Škodlivé chemické látky v cigaretovém kouři ovlivňují také všechny cévy v těle, čímž vzniká riziko krevních sraženin v žilách.

čti více
 
Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 
Kompresivní punčochy: nový doplněk pro vytrvalostní běh?

Kompresivní punčochy: nový doplněk pro vytrvalostní běh?

Sledujete-li závody v maratonském běhu, mohli jste zahlédnout dlouhé kompresivní punčochy, které někteří z běžců nosí.

čti více
 

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky