Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Novinka pro pacienty s citlivou pokožkou

Sdělení partnera

Společnost Aries, tradiční výrobce zdravotních kompresivních punčoch, přichází na trh s novinkou! Svou rozsáhlou řadu výrobků Avicenum 360 rozšiřuje o nový typ výrobku. Nového sourozence dostává série Avicenum 360 Cotton, ve které přibydou stehenní punčochy s lemem a švýcarským stříbrem Sanitized® Silver.

Zdravotní punčochy Avicenum 360 Cotton s vysokým 60% podílem bavlny jsou vhodné zejména pro pacienty s citlivou pokožkou. Bavlna použitá pro výrobu je v kvalitě BIO, což zaručuje její šetrnost k citlivé pokožce, vyšší stupeň prodyšnosti, jemnější omak a delší trvanlivost výrobku. Nutno podotknout, že i přes vysoký obsah bavlny výrobek díky technologickému výrobnímu zpracování na noze výborně drží a nepovoluje. Dalšími komponenty materiálového složení jsou příjemné mikrovlákno (5 %) a dvojitě ovíjená Lycra® (35 %), která zvyšuje díky dvojímu ovinutí komfort nošení, neboť zabraňuje přímému styku elastanu s pokožkou.

Sanitized® Silver je špičková antimikrobiální úprava od renomované švýcarské společnosti Sanitized®. Vyniká svou stálostí, naprostou nezávadností a vysokou účinností. Pracuje na bázi iontů stříbra, které spolehlivě účinkují proti širokému spektru mikroorganismů.

Tato novinka se vyrábí ve variantě s lemem se silikonovými puntíky pro dobrou přilnavost k noze. Lem je také vyhledávanou variantou výrobku pacienty s velice citlivou pokožkou, ta reaguje na dotyk se rozloženými silikonovými puntíky lépe než silikonové pásky u varianty s krajkou. Aries se navíc může pochlubit nejširším lemem na trhu.

Pro správnou funkci výrobku je třeba správně zvolit velikost punčochy. K tomu Vám napomůže velikostní tabulka výrobce, ve které naleznete jednak body, v nichž je třeba končetinu změřit, ale také konkrétní obvodové a délkové rozměry.

Tento výrobek Aries vyvinul na přání pacientů s citlivou pokožkou a na přání pacientů mužů, kterým se tak rozšířila nabídka výrobků s jimi preferovaným lemem.

Stejně jako ostatní výrobky je výrobek na základě lékařského předpisu
  • kód VZP: 0161111
  • jednou za půl roku hrazen z prostředků zdravotního pojištění s doplatkem pacienta ve výši Kč 48,- .

Pro bližší informace se obracejte na bezplatnou zákaznickou linku 800 111 595 nebo využijte email: info@aries.eu.

 

Dále čtěte

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Tabák ničí žíly, nekuřte!

Kouření zvyšuje nejen riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Škodlivé chemické látky v cigaretovém kouři ovlivňují také všechny cévy v těle, čímž vzniká riziko krevních sraženin v žilách.

čti více
 
Podzimní trendy v oblékání punčoch

Podzimní trendy v oblékání punčoch

Punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který ženu zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti. A platí to i o těch zdravotních.

čti více
 
Kompresivní punčochy: nový doplněk pro vytrvalostní běh?

Kompresivní punčochy: nový doplněk pro vytrvalostní běh?

Sledujete-li závody v maratonském běhu, mohli jste zahlédnout dlouhé kompresivní punčochy, které někteří z běžců nosí.

čti více
 

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Turistický průvodce aneb Co zabalit na cestu do Asie