Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o balíček Avicenum pro bezpečné letní cestování

Léto a čas dovolených vybízí k dlouhému a zajímavému cestování. To však s sebou může krom radosti přinést i nebezpečí cestovní trombózy, což je závažné a nebezpečné onemocnění žil, které může vést až k plicní embolii.

Rizikovými faktory vzniku trombózy je dlouhé sezení ve stísněných prostorách (odtud pojmenování Economy Class Syndrom), nedostatečný příjem tekutin a omezení pohybu nohou při cestování. Z vědeckých studií rovněž víme, že ohroženi jsou více i silní lidé s BMI nad 30, vysocí lidé s výškou nad 190 cm, ale také ženy užívající hormonální antikoncepci či osoby s dispozicí k žilním onemocněním.

Účinnou prevencí jsou kromě dostatečného příjmu tekutin (vyjma kávy a alkoholu) také cviky na protažení dolních končetin, nebo zařazení krátké procházky či protažení v průběhu cestování. Rovněž byste neměli zapomenout přibalit do svého příručního zavazadla podpůrné cestovní podkolenky Avicenum TRAVEL 70 nebo kompresní cestovní podkolenky Avicenum TRAVEL 310, které jsou účinnou prevencí cestovní trombózy.

ARIES, výrobce zdravotních produktů, pro Vás připravil soutěž, ve které můžete vyhrát balíček v hodnotě 380 Kč. Z výhry, obsahující oboje podkolenky Avicenum TRAVEL 310 a Avicenum TRAVEL 70, se budou radovat 3 výherci.

Soutěž probíhá od 10.6. do 10.7. 2016

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

V roce 2013 vstupuje ARIES na trh sportovních kompresních výrobků s prémiovou značkou ROYAL BAY® a rozšiřuje tak své portfolio zdraví prospěšných produktů.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky