Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Soutěž o balíček na cesty

Cestovní trombóza je jedním z rizikových faktorů souvisejících s cestováním na delší vzdálenosti. Jako většině zdravotních komplikací, i cestovní trombóze, lze vhodným způsobem předcházet.

Doporučuje se, zejména rizikovým skupinám, během cesty přijímat dostatečné množství tekutin (minimálně 1 litr/5 hodin cesty), s výjimkou kávy a alkoholických nápojů.

Vhodné je zařadit krátkou procházku uličkou letadla, klidně i několikrát během letu.

Na místě je i nošení kompresních punčoch, vyzkoušet můžete například cestovní podkolenky Avicenum 70 Travel, které jsou speciálně vyvinuty jako prevence cestovní trombózy. Zboží je navíc obohaceno o mikrokapsle Skintex® Anti-Heavy-Legs, které působí proti pocitům těžkých nohou a Vaše nožky příjemně ochladí.

Na unavené nohy, vyčerpané dlouhou turistikou či přemírou sluníčka Vám nejen pro letní období doporučujeme chladivý gel na nohy Avicenum s koenzymem Q10 a kombinací bylinných extraktů s příznivým účinkem na namáhané nohy a svaly.

Obsahuje extrakt kaštanu koňského, který se v kombinaci s borůvkovým výtažkem podílí na zvýšení cévní elasticity a posílení cévních stěn. Toto bylinné složení doplňuje extrakt z rostliny gotu kola, který blahodárně působí na krevní oběh a zvyšuje pružnost kůže. Významný antioxidant koenzym Q10 udržuje pokožku zdravou a mladou. Veškeré aktivní látky se díky mikronizaci (technologický postup výroby) velice snadno vstřebají do pokožky a tím zajišťují maximální účinek při použití.

Aries, český výrobce módního punčochového zboží a zdravotního punčochového zboží Avicenum, Vám s blížícím se létem přináší soutěž o balíček na cesty, který obsahuje oba výše zmíněné výrobky. Ze všech správných odpovědí na následující otázky vylosujeme 1 výherce, který obdrží balíček obsahující:
  • cestovní podkolenky Avicenum Travel (ve vybrané barvě i velikosti)
  • chladivý gel na nohy Avicenum
Soutěž probíhá od 4.6. do 30.6.2013.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

V roce 2013 vstupuje ARIES na trh sportovních kompresních výrobků s prémiovou značkou ROYAL BAY® a rozšiřuje tak své portfolio zdraví prospěšných produktů.

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Polévka s vůní orientu: jak si připravit domácí Pho Bo