Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o balíček pro zdravé cestování

Cestovní trombóza je jedním z rizikových faktorů souvisejících s cestováním na delší vzdálenosti. Jako většině zdravotních komplikací, i cestovní trombóze, lze vhodným způsobem předcházet.

Doporučuje se, zejména rizikovým skupinám, během cesty přijímat dostatečné množství tekutin (minimálně 1 litr/5 hodin cesty), s výjimkou kávy a alkoholických nápojů.

Vhodné je zařadit krátkou procházku uličkou letadla, klidně i několikrát během letu.

Na místě je i nošení kompresních punčoch, vyzkoušet můžete například cestovní podkolenky Avicenum 70 Travel, které jsou speciálně vyvinuty jako prevence cestovní trombózy. Zboží je navíc obohaceno o mikrokapsle Skintex® Anti-Heavy-Legs, které působí proti pocitům těžkých nohou a Vaše nožky příjemně ochladí.

Na unavené nohy, vyčerpané dlouhou turistikou či přemírou sluníčka Vám nejen pro letní období doporučujeme chladivý gel na nohy Avicenum s koenzymem Q10 a kombinací bylinných extraktů s příznivým účinkem na namáhané nohy a svaly.

Obsahuje extrakt kaštanu koňského, který se v kombinaci s borůvkovým výtažkem podílí na zvýšení cévní elasticity a posílení cévních stěn. Toto bylinné složení doplňuje extrakt z rostliny gotu kola, který blahodárně působí na krevní oběh a zvyšuje pružnost kůže. Významný antioxidant koenzym Q10 udržuje pokožku zdravou a mladou. Veškeré aktivní látky se díky mikronizaci (technologický postup výroby) velice snadno vstřebají do pokožky a tím zajišťují maximální účinek při použití.

Aries, český výrobce módního punčochového zboží a zdravotního punčochového zboží Avicenum, Vám s blížícím se létem přináší soutěž o balíček pro zdravé cestování, který obsahuje oba výše zmíněné výrobky. Ze všech správných odpovědí na následující otázky vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží balíčky v hodnotě 250 Kč obsahující:
  • cestovní podkolenky Avicenum Travel (ve vybrané barvě i velikosti)
  • chladivý gel na nohy Avicenum
Soutěž probíhá od 25.5. do 30.6.2012.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky