Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o bavlněné kompresivní podkolenky Avicenum 310

Oblíbené podkolenky Avicenum 310 rozšiřují svoji barevnou škálu. Nyní jsou v nabídce nově v tělové barvě, ale již brzy se můžete těšit na další.

Kompresivní bavlněné podkolenky Avicenum 310 jsou skvělým pomocníkem při prevenci i léčbě otoků nohou a křečových žil. 60% podíl té nejkvalitnější dlouhovlákné bavlny zaručuje výborný komfort nošení. Řetízkovaná špička a zdravotní lem jsou důležitým parametrem produktu pro nohu diabetika. Švýcarské ionty stříbra Sanitized zabraňují množení mikroorganismů a tvorbě nepříjemného pachu.

Doporučujeme ke každodennímu nošení, obzvláště vhodné jsou pro lidi, kteří tráví celou pracovní dobu buď v sedě (v kanceláři), nebo na nohou (prodavači, kadeřnice, číšnice aj.). Působí jako prevence cestovní trombózy při dlouhých cestách či letech a jsou vhodné pro sportovní aktivity.

Ze všech správných odpovědí vybereme 2 výherce, kteří obdrží dárek:
  • bavlněné kompresivní podkolenky Avicenum 310
    (ve zvolené barvě a velikosti)
Soutěž probíhá od 7.11 do 5.12. 2014

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

V roce 2013 vstupuje ARIES na trh sportovních kompresních výrobků s prémiovou značkou ROYAL BAY® a rozšiřuje tak své portfolio zdraví prospěšných produktů.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky