Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Soutěž o kvalitní bavlněné ponožky ARIES SOCKS

Aries se snaží, aby nožky zákazníků byly jako v bavlnce, i proto vyrábí bavlněné ponožky Aries s 90% podílem dlouhovlákné bavlny.

Ponožky s příjemným zdravotním lemem a řetízkovanou špicí nezpůsobují nepříjemné otlaky na nohou.

Švýcarská antimikrobiální úprava Sanitized® Silver zabraňuje rozmnožování mikroorganismů a stejně tak i nepříjemných pachů.

Speciální benefit DeoSoft odvádí od těla pot a vlhkost a dodává výrobku hebkost.

Vyzkoušejte hebkost ponožek Aries a k jiné značce se už nebudete chtít vrátit.

SOUTĚŽ

Zodpovězte jednoduchou otázku. 2 výherci vybraní ze všech správných odpovědí obdrží balíček 5 ks ponožek v černé barvě dle velikosti nožky výherce.

Soutěž probíhá od 21.4.2013 do 26.5.2013.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

V roce 2013 vstupuje ARIES na trh sportovních kompresních výrobků s prémiovou značkou ROYAL BAY® a rozšiřuje tak své portfolio zdraví prospěšných produktů.

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Polévka s vůní orientu: jak si připravit domácí Pho Bo