Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o kvalitní bavlněné ponožky ARIES SOCKS

Aries se snaží, aby nožky zákazníků byly jako v bavlnce, i proto vyrábí bavlněné ponožky Aries s 90% podílem dlouhovlákné bavlny.

Ponožky s příjemným zdravotním lemem a řetízkovanou špicí nezpůsobují nepříjemné otlaky na nohou.

Švýcarská antimikrobiální úprava Sanitized® Silver zabraňuje rozmnožování mikroorganismů a stejně tak i nepříjemných pachů.

Speciální benefit DeoSoft odvádí od těla pot a vlhkost a dodává výrobku hebkost.

Vyzkoušejte hebkost ponožek Aries a k jiné značce se už nebudete chtít vrátit.

SOUTĚŽ

Zodpovězte jednoduchou otázku. 2 výherci vybraní ze všech správných odpovědí obdrží balíček 5 ks ponožek v černé barvě dle velikosti nožky výherce.

Soutěž probíhá od 21.4.2013 do 26.5.2013.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

V roce 2013 vstupuje ARIES na trh sportovních kompresních výrobků s prémiovou značkou ROYAL BAY® a rozšiřuje tak své portfolio zdraví prospěšných produktů.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky