Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o legíny 3D Mondy Star 90

Díváte se na podzim skepticky? Nemáte rády chladná rána, mlhy a přízemní mrazíky? Přesto si chcete do práce vyrazit v sukni, tunice či šatech a neomrznout na nožky?

Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků po hřejivém punčochovém zboží, po módních dlouhých legínách v trendy barvách a rádi bychom Vám představili novinku – legíny 3D Mondy Star 90.

3D Mondy Star 90 jsou vyrobeny z mikrovlákna, které je velmi příjemné a měkké na omak. Použitá vlákno Lycra® vytváří jemný tlak, který přináší nohám úlevu a osvěžení.

Aplikovaná technologie 3D, která vkládá vlákno Lycra® do každého řádku pleteniny, přispívá k lepší přilnavosti výrobku k tělu a chrání proti chladu. Antimikrobiální úprava Sanitized® Silver zabraňuje množení mikroorganismů a prodlužuje životnost výrobku. Na výběr máte z 5 barev – černé, čokoládové, šedé, královské modré a fuchsiové.

Zapojte se do naší soutěže, zodpovězte jednoduchou otázku a 2 výherci obdrží balíček

3D Mondy Star 90 legín + bavlněných kotníčkových ponožek Aries,

v hodnotě 245 Kč.

Soutěž probíhá od 22.10. do 30.11.2012.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky