Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Soutěž o legíny 3D Mondy Star 90

Díváte se na podzim skepticky? Nemáte rády chladná rána, mlhy a přízemní mrazíky? Přesto si chcete do práce vyrazit v sukni, tunice či šatech a neomrznout na nožky?

Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků po hřejivém punčochovém zboží, po módních dlouhých legínách v trendy barvách a rádi bychom Vám představili novinku – legíny 3D Mondy Star 90.

3D Mondy Star 90 jsou vyrobeny z mikrovlákna, které je velmi příjemné a měkké na omak. Použitá vlákno Lycra® vytváří jemný tlak, který přináší nohám úlevu a osvěžení.

Aplikovaná technologie 3D, která vkládá vlákno Lycra® do každého řádku pleteniny, přispívá k lepší přilnavosti výrobku k tělu a chrání proti chladu. Antimikrobiální úprava Sanitized® Silver zabraňuje množení mikroorganismů a prodlužuje životnost výrobku. Na výběr máte z 5 barev – černé, čokoládové, šedé, královské modré a fuchsiové.

Zapojte se do naší soutěže, zodpovězte jednoduchou otázku a 2 výherci obdrží balíček

3D Mondy Star 90 legín + bavlněných kotníčkových ponožek Aries,

v hodnotě 245 Kč.

Soutěž probíhá od 22.10. do 30.11.2012.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Arabské trhy aneb Skrytá rizika číhající na turisty