Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Partner projektu

Aries - Vitality Textiles

Soutěžíme o podpůrné punčochové kalhoty Avicenum 70

Léto je jistojistě za námi a přichází šedá realita podzimu. Pokud máte sedavé zaměstnání nebo stojíte celý den na nohou, večer Vás jistě trápí Vás otoky a bolest nohou. Těmto problémům můžete předejít.

Zúčastněte se naší soutěže o balíček podpůrných punčochových kalhot Avicenum 70. Můžete bojovat proti otokům a bolesti nohou a také vzniku křečových žil. Pro rozjasnění šedých podzimních dní v nových barvách – bordó a tmavě modré.

Rizikovými faktory pro vznik křečových žil jsou především dědičnost, statická zátěž, sedavé zaměstnání, stáří, nedostatek pohybu, obezita nebo gravidita. Kromě těchto příčin se na poškození žilních chlopní často podílí také zánět. V důsledku poruchy funkce žilního systému se objevují známky chronické žilní nedostatečnosti, například křečové žíly, otoky dolních končetin, hemosiderinová pigmentace, žilní bércové vředy a další.

Princip ochrany žil pomocí kompresivního zboží spočívá v tom, že v oblasti kotníku je vytvořen určitý tlak, který se směrem k pasu postupně snižuje. Je ověřeno, že taková opora žilních stěn účinně zlepšuje krevní oběh a podporuje návrat krve k srdci. Nohy Vás potom díky zdravotním punčochám nebolí a Vy se cítíte lépe a v dobré kondici.

Podpůrné punčochové kalhoty Avicenum 70 zlepšují krevní oběh, je účinnou prevencí tvorby křečových žil, zabraňují vzniku občasných otoků a zmírňují pocity bolesti a únavy nohou.

Při každodenním nošení oceníte také švýcarské antimikrobiální stříbro Sanitized® Silver, které zabraňuje množení bakterií a vzniku nepříjemných pachů.

V naší soutěži si můžete zasoutěžit o jeden ze 3 balíčků podpůrných punčochových kalhot Avicenum 70 – 1 ks vínová a 1 ks tmavě modrá barva. Stačí odpovědět na jednu otázku.

Soutěž probíhá od 27.9. do 27.10. 2017

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Ceny do soutěže věnovala společnost ARIES, a.s..

Akciová společnost ARIES, a.s. je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí již 25 let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží Avicenum 70 a Avicenum 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES, a.s. nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky Avicenum 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předešlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

V roce 2013 vstupuje ARIES na trh sportovních kompresních výrobků s prémiovou značkou ROYAL BAY® a rozšiřuje tak své portfolio zdraví prospěšných produktů. V roce 2017 společnost ARIES, a.s. rozšířila nabídku svých produktů o řadu módního punčochového zboží se zdravotními benefity Avicenum FASHION.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky