Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o kvalitní bavlněné ponožky Aries a skleněný pilník na nohy

Chcete mít nohy jako v bavlnce? Aries to zařídí! Přišel na trh s novinkovými bavlněnými ponožkami se zdravotním lemem a antimikrobiálním stříbrem!

Skočte s Ariesem rovnýma nohama do bavlny!

Ponožky Aries se zdravotním lemem a švýcarským stříbrem

Jemné bavlněné ponožky Aries se zdravotním lemem, zaručují nejvyšší komfort nošení. Při jejich vývoji byl kladen důraz nejen na jejich pohodlnost, ale také na zachování všech zdraví prospěšných detailů.

Jistě oceníte řetízkovanou špici, která nezpůsobuje otlaky, nebo příjemný zdravotní lem, který nesvírá nohu, ale přitom na noze výborně drží.

Ponožky jsou ošetřeny nesepratelným antimikrobiálním stříbrem Sanitized® Silver a úpravou DeoSoft, která odvádí pot a vlhkost od těla. Ponožky obsahují 90 % nejkvalitnější dlouhovlákné superčesané bavlny, jejíž využití zamezuje „žmolkování“.

90 % složení ponožek tvoří dlouhovlákná superčesaná bavlna, jenž je nejkvalitnějším vstupním materiálem, který je k dostání. Vlastnosti tohoto vstupního materiálu zaručují, že ponožka následně „nežmolkuje“. Ponožky jsou k dostání ve dvou dámských a dvou pánských velikostech, v sedmero barvách (bílá, béžová, světle a tmavě šedá, tmavě modrá, tmavě hnědá a černá).

Vypilované nožky se skleněným pilníkem na nohy Glasscare!

Odměňte své nohy! Ať jsou krásné a cítí se jako v bavlnce! Patentovaný povrch pilníku Glasscare přináší jemnější a efektivnější způsob odstraňování ztvrdlé a poškozené kůže chodidel ve srování s běžnými pilníky.

Oproti jiným pomůckám pro péči o chodidla je skleněný pilník Glasscare šetrný a bezpečný. Při jeho použití nehrozí pořezání, zatrhání ani poškrábání chodidel.

Speciální vroubkovaný povrch poskytuje snadnou, rychlou, a navíc příjemnou cestu, jak se šetrně zbavit poškozené kůže. Na rozdíl od pemzy materiál pilníku (sklo) zaručuje, že kůže chodidel se neroztřepí a po zaschnutí se nezatrhává.

Druhá strana pilníku je určena pro ohlazení už suchých chodidel. Navíc lze tento jemnější povrch skleněného pilníku použít pro pilování nehtů jak na rukou, tak na nohou.

Praktický podlouhlý tvar pilníku pak poskytuje pohodlnou a jednoduchou manipulaci s pilníkem. Sklo navíc svým charakterem zajišťuje, že na pilníku neulpívají nečistoty, a výrobek je tak naprosto hygienický.

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 2 výherce, kteří obdrží balíček obsahující:
  • patentovaný skleněný pilník Glasscare
  • 3 páry novinkových bavlněných ponožek Aries se stříbrem (ve zvolené barvě a velikosti).

Soutěž probíhá od 6.2. do 29.2.2012.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky