Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Soutěž o ponožky Avicenum DiaFit

Myslete na zdraví svých nohou! Vyhrajte balíček ponožek nejen pro diabetiky, ponožek Avicenum DiaFit!

Ponožky Avicenum DiaFit jsou vyrobené z česané dlouhovlákné BIO bavlny. Označení bavlny BIO zajišťuje kontrolovaný původ surovin bez použití jakýchkoliv chemických látek od zasetí až po sklizeň. 100% organická BIO bavlna má potom následující charakteristiky:

  • šetrnější k citlivé pokožce – již žádné alergické reakce a ekzémy

  • vyšší stupeň prodyšnosti – neobsahuje žádné syntetické substance

  • jemnější omak – vlákna nejsou porušena běžně používanými chemikáliemi

  • delší trvanlivost – nižší stupeň zpracování

  • dobrý pocit z nošení – podpora celosvětové ekologie, péče o lidské zdraví

Při vývoji ponožek pro diabetiky jsme reflektovali všechna upozornění diabetologů a podiatrů, kteří striktně vyžadují vaflový lem ponožky, který nesvírá nohu, zároveň však na ní drží a neshrnuje se; stejně tak jako řetízkovanou špičku ponožky, tedy plochý šev, který nezpůsobuje otlaky v linii prstů.

Ponožky jsou ošetřeny švýcarskou antimikrobiální úpravou Sanitized® Silver, která působí preventivně proti plísňovým a kvasinkovým onemocněním nohou, zvyšuje komfort nošení a zabraňuje vzniku nepříjemných pachů.

Tato úprava na bázi iontů stříbra je nesepratelná a zvyšuje rovněž trvanlivost výrobku.

Předcházejte syndromu diabetické nohy, oblékejte si ponožky Avicenum DiaFit!

Ponožky jsou k dostání ve dvou dámských (36-39 a 39-41) a dvou pánských (41-44 a 44-47) velikostech. Na výběr máte z těchto barev:

  • bílá (0000),
  • béžová (8000),
  • světle šedá (7001),
  • tmavě šedá (7007)
  • černá (9999).

Pro bližší informace volejte bezplatnou zákaznickou linku 800 111 595 nebo pište na aries@aries.eu. O syndromu diabetické nohy se informujte u svého ošetřujícího diabetologa.

Nyní můžou 2 z Vás vyhrát balíček ponožek Avicenum DiaFit, který bude obsahovat 5 ks ponožek ve Vámi určené velikosti po jednom kusu ve výše uvedených barvách. Výherce vylosujeme ze všech odesilatelů správné odpovědí na níže uvedenou otázku.

Soutěž probíhá od 27.3. do 30.4.2012.

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí téměř dvacet let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 
inzerce
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka
 

SOUTĚŽ

V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.

Soutěžit
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky