Křečové žíly, příčiny, typy, prevence, projevy, léčba křečových žil

Vyhledávání

 
 

Soutěž o zdravotní punčochy Avicenum 140

Česká firma ARIES, a.s., která se již 25 let zabývá výrobou punčochového zboží, pro Vás vyvinula řadu zdravotního punčochového zboží Avicenum.

V produktové řadě zdravotních výrobků Avicenum nabízí kvalitní podpůrné a kompresivní podkolenky, punčochy a punčochové kalhoty pro prevenci a podporu léčby křečových žil a lymfatických problémů.

Jednou ze zdravotních řad produktů je klienty velmi oblíbená řada Avicenum 140. Punčochy Avicenum 140 jsou vyvinuty tak, aby zmírňovaly projevy počínající žilní nedostatečnosti a pocity únavy, otoky a napětí v nohou. Jsou obohaceny speciální antimikrobiální úpravou se švýcarským stříbrem Sanitized® Silver, která zabraňuje vzniku mikroorganismů a nepříjemných pachů.

Produktová řada Avicenum 140 je velmi široká. Zahrnuje podkolenky, stehenní samodržící punčochy a punčochové kalhoty. Podkolenky nabízíme ve dvou variantách – jemné, pro teplejší dny a silné, pro chladnější měsíce. Podobně stehenní samodržící punčochy jsou vyvinuty ve dvou variantách – jemné s krajkou nebo silné s lemem. Všechny produkty mají samozřejmě zesílenou patu, čímž se zvyšuje jejich trvanlivost a Vy se nemusíte obávat o jejich životnost ani každodenního nošení.

Pokud Vás produkty z této zdravotní řady zaujaly, můžete si zasoutěžit o jeden ze 3 balíčků lýtkových a stehenních punčoch dle Vašeho výběru. Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky.

Soutěž probíhá od 25.11. do 18.12. 2016

Soutěž již skončila.

Podrobné podmínky soutěže k nahlédnutí ZDE.

Ceny do soutěže věnovala společnost Aries.

Akciová společnost Aries je významným českým výrobcem podpůrného a kompresivního punčochového zboží. Na trhu působí již 25 let a vždy klade důraz na zdraví svých zákazníků.

Již v roce 1993 uvedla na trh, jako první český výrobce, zdravotní lemy u klasického punčochového zboží a v roce 1998 podpůrné kompresivní zboží AVICENUM 70 a AVICENUM 140. Tyto výrobky mají stále více spokojených zákazníků, protože působí jako prevence proti vzniku křečových žil a ulevují od občasných otoků dolních končetin.

V roce 2004 společnost ARIES nabídla svým zákazníkům úplnou novinku a to tzv. Kosmetotextil, který v dnešní podobě zahrnuje např. antimikrobiální úpravu SANITIZED SILVER s aktivními ionty stříbra nebo úpravu ANTI-HEAVY-LEGS, která zabraňuje pocitu těžkých nohou.

V roce 2008 firma úspěšně vstoupila na trh se zdravotními kompresivními výrobky AVICENUM 360, které jsou již zcela nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami. V těchto výrobcích se kloubí veškeré zkušenosti předěšlých let a jedná se o nejšpičkovější produkty na trhu.

V roce 2013 vstupuje ARIES na trh sportovních kompresních výrobků s prémiovou značkou ROYAL BAY® a rozšiřuje tak své portfolio zdraví prospěšných produktů.

Pro krásné nohy

PORADNA LÉKAŘE

Dotaz: Dobry den. Jsem po operaci EVLT , dva dny po výkonu jsem dostala povrchový zanet zil . Nyni 27 dnu ...
Odpověď lékaře: Dobrý den, zánětlivá reakce po ošetení žil se vys ...

Vstup
do poradny
 

GYMNASTIKA
PRO ZDRAVÉ NOHY

Zobrazit
vhodné
cviky
 

DATABÁZE ODBORNÍKŮ

Vyhledej
nejbližšího
odborníka

SOUTĚŽ

Aries, český výrobce módního punčochového zboží, kompresivních punčoch Avicenum a sportovních podkolenek ROYAL BAY®, Vám přináší novou soutěž o balíčky podpůrných punčochových kalhot.

Soutěžit
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Turistický průvodce aneb Co zabalit na cestu do Asie